wtorek, 25 marca 2014

IKONY I HOBO

Witam was kochani serdecznie tą wieczorową porą. Po pierwsze chciałabym się wam pochwalić wymianką z " Rękoczyny Katarzyny"  Do mojej imienniczki poszła moja torebka z angielską budką telefoniczną a ja w zamian dostałam piękną ikonkę, która przeznaczona jest na prezent :-)


Taka była umowa ikona za torebkę :-) Ale , że Kasie to super dziewczyny dostałam też tak już całkiem  prywatnie i tylko dla mnie drugą cudowną ikonkę 


Wyobraźcie sobie, że mojemu mężowi tak się spodobały, że postanowił sam takie sobie robić. 
A że kompletnie nie znamy się na decoupage,  zasiedliśmy do komputera i w czeluściach internetu szukaliśmy wiedzy teoretycznej na ten temat. Kiedy żeśmy już ją posiedli to zabraliśmy się za zrobienie zakupów na niezbędne akcesoria. Jutro ma przyjść przesyłka więc zabierzemy się za wiedzę praktyczną i będziemy się uczyć  na własnych błędach:-) 
Krzysiek będzie sobie robił ikonki a ja sobie porobię jakieś pierdołki decoupage. Zobaczymy co  nam z tego wyjdzie :-) 

A teraz chciałabym wam pokazać mój prototyp torby big hobo, o której myślałam już od bardzo dawna.  Długo myślałam nad wykrojem, choć to prosty worek ale myślę że mi się udało osiągnąć cel. Musiałam trochę się zainspirować fotkami dostępnymi w necie, ale w końcu mi się udało.

 Torebka uszyta jest z drukowanej bawełny, zapinana na zamek .
Szerokość 47 cm, wysokość 43 cm, długość paska krótkiego 45 cm a paska regulowanego 112 cm, głębokość torebki to 8 cm 


Oczywiście wewnątrz torebki podszewka z dwiema kieszonkami I jak wam się podoba?  

  Pokaże wam jeszcze mój skromny wiosenny wianuszek wykonany metodą filcowania na sucho :-) To wszystko na dzisiaj. Dziękuje że tu zaglądacie :-) 

2 komentarze:

  1. Ikony super, torba super nie mogę się doczekać twórczości Twojego M.

    OdpowiedzUsuń

DZIĘKUJE ZA TEN KOMENTARZ....