poniedziałek, 8 lipca 2013

FESTYNOWY KOMPLECIK KORALIKOWY.......

.........I CAŁA RESZTA  :-) JAK CO ROKU WE WSI W KTÓREJ JESZCZE NIEDAWNO MIESZKAŁAM ORGANIZOWANY JEST FESTYN, NA KTÓRYM DUŻĄ ATRAKCJĄ JEST LOTERIA FANTOWA. NAGRODY SĄ ZAWSZE BARDZO FAJNE I WARTOŚCIOWE, A KUPOWANE DZIĘKI POZYSKANYM SPONSOROM . GŁÓWNĄ NAGRODĄ ZAZWYCZAJ JEST ROWER. DOCHÓD Z FESTYNU IDZIE NA RZECZ WSI I MIESZKAŃCÓW, PRZEWAŻNIE DZIECI. DZIĘKI PIENIĄŻKOM JAKIE ZAROBI SIĘ NA FESTYNIE DZIECIAKI MAJĄ ORGANIZOWANEGO MIKOŁAJA I DZIEN DZIECKA Z PREZENTAMI, ZABAWAMI I KONKURSAMI  OCZYWIŚCIE.  DZIĘKI PIENIĄŻKOM KTÓRE ZARABIALIŚMY NA FESTYNACH  KUPILIŚMY SPRZĘT GRAJĄCY, WYBUDOWALIŚMY SCENĘ I MIEJSCE DO TAŃCZENIA. JAK KTOŚ MA OCHOTĘ MOŻE SOBIE POOGLĄDAĆ FOTKI Z POPRZEDNICH WIEJSKICH IMPREZ TU.  ZAWSZE UDZIELAŁAM SIĘ PRZY NIM SPOŁECZNIE, ALE Z RACJI TEGO ŻE SIĘ JAKIŚ CZAS TEMU WYPROWADZIŁAM I URODZIŁA DZIECKO NIE JESTEM W STANIE JUŻ POMAGAĆ  TAK JAK DAWNIEJ, A JESTEM Z TĄ WSIĄ ZŻYTA POSTANOWIŁAM ZADBAĆ W INNY SPOSÓB I PODAROWAĆ IM BIŻUTERIĘ  JAKO NAGRODY W LOTERII. MAM NADZIEJĘ, ŻE KTOŚ SIĘ UCISZY JAK JĄ WYGRA. ( JA W TAMTYM ROKU WYGRAŁAM SUPER OBRAZ KTÓRY MALOWAŁA MOJA KOLEŻANKA) A TO BIŻUTERIA KTÓRĄ DAŁAM :

                                                      BRANSOLETKA SHAMBELLA


I KOMPLECIK KORALIKOWY 

POKAŻĘ WAM RÓWNIEŻ INNE BIŻUTKI, KTÓRE JUŻ NIE BYŁY ROBIONE NA FESTYN :-) 

LETNIA BRANSOLETKA (MA JUŻ NOWĄ WŁAŚCICIELKĘ)

PROSTA MAKRAMA


I BARDZO LETNI KOMPLECIK W SUPER POMARAŃCZOWYM KOLORZE

BRANSOLETKA  


PRZYWIESZKA 


KOLCZYKI I CAŁY KOMPLECIK :-) DZIĘKUJE WSZYSTKIM ODWIEDZAJĄCYM ZA TO ŻE JESTEŚCIE I ZA TO ŻE ZOSTAWIACIE KOMENTARZE. ŻYCZĘ WSZYSTKIM SPOKOJNEJ NOCY.  

5 komentarzy:

 1. Fajna inicjatywa. Podoba mi się, że ludzie biorą się za takie rzeczy zamiast czekać aż ktoś zrobi to za nich ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie że ludzie wykazują się inicjatywą, że im się chce :)
  Dary świetne tak jak zawsze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Koralikowy oczywiscie rozwala :-), ale ten pomarańczowy tez bardzo fajny. Buźka!

  OdpowiedzUsuń
 4. super ja także udzielam się w festynie u mnie w mieście, w tym roku zrobiłam cały koszyk ozdób i dałam na loterie fantową,która tak jak u ciebie sponsoruje później nagrody dla maluchów.To się chwali ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej- zrobiła makramki według linka podanego przez Ciebie, ale wyszły trochę topornie, bo nie miałam sznurka satynowego. Dzięki!

  OdpowiedzUsuń

DZIĘKUJE ZA TEN KOMENTARZ....